Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Regulamin

Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego 3Kamido jest firma 3Kamido Katarzyna Szklanko-Pawlic z siedzibą: 62-700 Turek, ul. Kaliska54 .

2. Zamówienia w sklepie można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

3. Przedmiotem sprzedaży są produkty wymienione w ofertach przedstawionych na stronach Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia.

4. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie sklepu.Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

5. Sklep 3Kamido w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

6. Dostawy odbywają się na terytorium całego kraju, a realizacja zamówienia jest uzależniona od jego dostępności. O dostępności świadczy informacja na stronie produktu. W przypadku produktów na zamówienie, informujemy klienta o przewidywanym terminie realizacji zamówienia.

7. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego 3Kamido wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

8. Sklep Internetowy 3Kamido zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT  .

9. Oferujemy wysyłkę towaru za pomocą: INPOST , przygotowanie wysyłki 2 dni robocze. KURIER GLS, przygotowanie wysyłki w ciągu 48 godzin (w dniach roboczych) od zaksięgowania wpłaty. POCZTA POLSKA , przygotowanie wysyłki w ciągu 2 dni roboczych. Wysyłki realizujemy w dni robocze.

10. Klient ma możliwość uiszczenia ceny w następujący sposób: przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata), za pośrednictwem serwisu przelewy24 oraz za pośrednictwem serisu PaPal.

11. Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie dostarczony do sklepu  z kompletną jego zawartością (nie tylko samo urządzenie, ale również wszelkie inne dołączone akcesoria, instrukcje i dokumenty). Zwracany towar i dołączone do niego akcesoria nie mogą nosić śladów używania.

12. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z 3Kamido.eu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.

13. Każdy zakupiony towar w naszym Sklepie jest fabrycznie nowy.

14. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania) wraz z fakturą . Nieodesłanie faktury będzie skutkować nieprzyjęciem zwrotu. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów dostawy, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi w przypadku uznania reklamacji ponosi Sprzedający, w przypadku nieuznania reklamacji ponosi Kupujący.

15. Produkt odsyłany do reklamacji musi być OCZYSZCZONY. Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia przesyłki i odesłaniu jej do nadawcy na jego koszt z powodu nieoczyszczonych produktów wysłanych do reklamacji.

 

Zworty należy kierować na adres:

3Kamido Katarzyna Szklanko-Pawlic
Kaliska 54
62-700 Turek

 

15. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez 3kamido.eu danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Zamówienia złożone do godziny 12:00 (i opłacone) wysyłamy tego samego dnia.

 

Konto do wpłat w PLN:

3Kamido Katarzyna Szklanko-Pawlic
ul. Kaliska 54
62-700 Turek

Polska

ING Bank
43 1050 1735 1000 0092 3107 3785

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Czy łatwo znalazłeś poszukiwane przez Ciebie przedmioty?
Sonda
Jak łatwo udało Ci się dokonać zakupów w naszym sklepie?
Sonda
Co sprawiło Ci największy kłopot przy zakupach?
Sonda