Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Spodniobuty dla młodego wędkarza

Spodniobuty dla młodego wędkarza

Wiemy o tym, że dla wielu z Was wędkowanie to pasja, którą chcielibyście zaszczepić również w swoich dzieciach. Dlatego wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowaliśmy produkt, który idealnie nadaje się dla małych wędkarzy. Są nimi spodniobuty 3Kamido®. Do wędkowania szczególnie polecamy model MORO - kalosz posiada wzór kamuflażu a body jest koloru ciemnozielonego. To połączenie zapewnia, że wędkarz w wodzie wygląda dla ryby bardziej naturalnie niż w jaskrawych kolorach przeznaczonych do zabawy w wodzie czy błocie. Spodniobutki są dostępne już od rozmiaru 20/21 tak więc zacząć przygodę z wędkowaniem można już od najmłodszych lat!

 

Spodniobuty 3Kamido® wykonane są z materiału KAMIDEX - tkanina na podkładzie poliestrowym, jednostronnie powlekana PVC. Jest to materiał, który nie zawiera szkodliwych ftalanów, jest bezpieczny i nietoksyczny dla dzieci. Metoda WCZ za pomocą której wykonane są zgrzewy, zapewnia 100% wodoszczelności i wiatroochronności. Spodniobuty 3Kamido®udoskonalone w stosunku do innych sprzedawanych na rynku, ponieważ posiadają separator zapobiegający spadaniu szelek (z tyłu na plecach) oraz regulację szerokości spodniobutów. Mają też wzmocnioną gumę w szelkach z logo 3Kamido®. Zastosowano w nich także klamerki doskonałej marki NEXUS a kalosz posiada antypoślizgową powierzchnię, która zwiększa bezpieczeństwo na śliskich kamieniach czy błocie. Logo 3Kamido® na spodniobutkach i worku do przenoszenia wykonane jest z taśmy odblaskowej, dzięki czemu dziecko jest lepiej widoczne wieczorami i w pochmurne dni, co zwiększa jego bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że spodniobuty marki 3Kamido® wyróżniają się na tle konkurencji. Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, całość spakowana jest w wodoochronny worek, dzięki któremu z łatwością można przenieść lub przechowywać nasze spodniobuty. Worek może zostać również użyty do przenoszenia innego sprzętu wędkarskiego :)

 

Reasumując, jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało profesjonalny, bezpieczny i stworzony z myślą o dzieciach sprzęt wędkarski, to warto zainwestować w spodniobuty marki 3Kamido®. Nasze doświadczenie pokazuje, że na zasiadki warto zabrać ze sobą aparat, aby uwiecznić pierwszą czy największą zdobycz Waszej pociechy. Z chęcią udostępniamy na naszych social mediach zdjęcia nadesłane przez naszych zadowolonych klientów, tak więc nie czekajcie, sezon już w pełni, zabierajcie Wasze dzieci nad wodę i... Połamania kija!

 

A jeśli chcecie kupić model spodniobutów, o których mowa powyżej, zachęcamy do kliknięcia w link -> KLIK!

Warto również zapoznać się z pozostałymi modelami spodniobutów dziecięcych -> KLIK!

 

 

fot. Adam Ścisłowski
#BartekŚcisłowski

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarz
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Czy łatwo znalazłeś poszukiwane przez Ciebie przedmioty?
Sonda
Jak łatwo udało Ci się dokonać zakupów w naszym sklepie?
Sonda
Co sprawiło Ci największy kłopot przy zakupach?
Sonda