Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Wędkarstwo - pasja od najmłodszych lat!

 Wędkarstwo - pasja od najmłodszych lat!

Wielu z Was udało się zaszczepić swoim dzieciom pasję do wędkarstwa. Niektórzy traktują wędkarstwo jako hobby, relaks od codzienności, niektórzy jako pasję, w której ciągle chcą się rozwijać, wygrywać konkursy, zdobywać nagrody i bić swoje rekordy życiowe w ilości/wielkości wypracowanych ryb. Bez wątpienia jedną z osób, dla której wędkarstwo to coś więcej jest siedmioletnia Sienna z UK. Mimo swojego młodego wieku już nie raz zaskoczyła nas swoimi osiągnięciami.

 

Pod czujnym okiem taty i dziadka rozwija swoje umiejętności wędkarskie, łowiąc co raz to większe okazy. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Sienne w rozwijaniu jej pasji oraz obserwować nieustanny rozwój jej umiejętności. Z przyjemnością oglądamy kolejne wypracowane ryby widząc radość na jej twarzy.

 

Jednocześnie jesteśmy pewni, że dzięki spodniobutom dziecięcym 3Kamido®, Sienna jest doskonale chroniona przed insektami takimi jak komary, których jest mnóstwo w pobliżu zbiorników wodnych, a także przed groźnymi kleszczami czającymi się w wysokich trawach. Oprócz tego, dzięki spodniobutom 3Kamido®, Sienna może bez obaw o pobrudzenie ubrań pozować w sesjach zdjęciowych ze złowionymi rybami, a także kiedy trafi się większy okaz, bez namysłu szybko wejść do wody aby wyciągnąć rybę za pomocą podbieraka. To wszystko sprawia, że Sienna może w pełni oddać się swojemu ulubionemu zajęciu jakim jest wędkowanie, nie myśląc o przemoczeniu czy pogryzieniu przez komary.

 

Miło jest patrzeć, jak nasze dzieci kontynuują pasję, którą sami rozwijaliśmy przez wiele lat. Technika nieustannie biegnie do przodu, dzięki temu w obecnych czasach mamy dostęp do technologii, która wspomaga rozwój takich dziedzin jak wędkowanie, i pewne rzeczy przychodzą teraz łatwiej niż nam przed laty, kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę z wędkowaniem, dlatego warto postawić na sprawdzony i polecany przez wielu, profesjonalny sprzęt wędkarski jakim są spodniobuty dziecięce 3Kamido®.

 

Sienna używa spodniobutów 3Kamido® model moro -> KLIK!

Warto również zapoznać się z pozostałymi modelami spodniobutów dziecięcych -> KLIK!

 

 

 

Instagram Sienny: www.instagram.com/siennas_angling_antics

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarz
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Czy łatwo znalazłeś poszukiwane przez Ciebie przedmioty?
Sonda
Jak łatwo udało Ci się dokonać zakupów w naszym sklepie?
Sonda
Co sprawiło Ci największy kłopot przy zakupach?
Sonda