Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Wodery

WODERY DLA KAŻDEGO!

Hobby jakim jest wędkarstwo to sport uprawiany często w bardzo wymagających warunkach. Mimo relaksu na świeżym powietrzu zdarza się, że wędkarz zmuszony jest wejść do chłodnej wody lub stać w niej jakiś czas. Latem oczywiście to sama przyjemność, niestety w chłodniejszych miesiącach niekiedy niesie to za sobą ryzyko nie tylko przeziębienia ale także poważniejszej choroby dlatego tak ważne jest, aby ciało wędkarza było odpowiednio zabezpieczone przed zamoczeniem i nadmiernym wychłodzeniem. Z pomocą przychodzą znane niemal każdemu wodery - czyli kalosze połączone szczelnie z nogawkami montowanymi do paska lub szlufek.

 

Ważnym aspektem dla wszystkich wędkarzy jest szczelność obuwia. We wszystkich modelach woderów 3Kamido® kalosz połączony jest z nogawką za pomocą specjalistycznej techniki WCZ polegającej na zgrzaniu obu tych elementów przez elektrodę o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu rozwiązaniu mamy 100% pewności szczelnego połączenia.

 

Kolejnym ważnym elementem jest rodzaj materiału, z jakiego wykonane są wodery. Wodery marki 3Kamido® wykonywane są z w 100% wodoszczelnego materiału KAMIDEX (tkanina na podkładzie poliestrowym, jednostronnie powlekana PVC) która spełnia wszystkie wymagania normy EN 343. Materiał ten jest odporny na zginanie szczególnie w niskich temperaturach, jest dużo lżejszy od standardowej gumy, a także jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju otarcia dzięki czemu świetnie sprawdza się pośród krzaków czy wysokich traw. Rodzaj kalosza, który został wykorzystany do produkcji woderów 3Kamido® wyróżnia się antypoślizgową podeszwą, zapewniającą dobrą przyczepność na błocie czy śliskich powierzchniach, a sam kalosz jest jednocześnie sztywny i bardzo wygodny w użytkowaniu.

 

Takie zestawienie powoduje, że nasze wodery są w 100% wodoszczelne oraz doskonale chronią przed przewianiem zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo użytkującego na mokrych elementach przyrody. Posiadając wodery marki 3Kamido® możliwe jest nie tylko brodzenie ale również wejście do jeziora czy rzeki aż po uda.

 

Na chłodniejsze pory roku jako dodatkowe zabezpieczenie przed nadmierną utratą ciepła warto rozważyć zakup ocieplaczy do kaloszy 3Kamido® wykonanych z wysokiej jakości filcu, który doskonale utrzymuje ciepło zapewniając komfort w niskich temperaturach. 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ WODERÓW -> KLIKNIJ I SPRAWDŹ

 

W ofercie posiadamy wodery młodzieżowe oraz dla dorosłych.

 

Komentarze

Komentarz
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Czy łatwo znalazłeś poszukiwane przez Ciebie przedmioty?
Sonda
Jak łatwo udało Ci się dokonać zakupów w naszym sklepie?
Sonda
Co sprawiło Ci największy kłopot przy zakupach?
Sonda